21750
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21750,page-child,parent-pageid-21443,theme-stockholm,stockholm-core-2.2.9,woocommerce-no-js,qodef-qi--no-touch,qi-addons-for-elementor-1.5.3,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-8.8,ajax_fade,page_not_loaded,vertical_menu_enabled,,qode_menu_,qode-single-product-thumbs-below,wpb-js-composer js-comp-ver-6.6.0,vc_responsive,elementor-default,elementor-kit-23464

Zespół

Ewa Umińska-Krygier

kontakt: 663 396 688

 

założycielka Strefy Rodziny. Pracuje jako terapeuta rodzin i par a także jako mediator rodzinny,

 

Z pierwszego wykształcenia prawnik i mediator rodzinny. Aktualnie szkoli się na psychoterapeutę w Wielkopolskim Instytucie Psychoterapii w nurcie integracyjnym: systemowo-ericksonowskim. Ukończyła Prawo na Uniwersytecie Mikołaja Kopernika w Toruniu, Studium podyplomowe z konfliktów w rodzinie i mediacji rodzinnej na SWPS w Warszawie, kurs Mediacji wg Porozumienia bez Przemocy w w Akademii NVC, Roczny Kurs Terapii Par w Instytucie Pomocy Profesjonalnej i roczne Studium Terapii Rodzin w Dolnośląskim Centrum Psychoterapii., jest w Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

W swojej pracy terapeutycznej koncentruje się na budowaniu dialogu w parze i w rodzinie, a także na wspieraniu w budowaniu zdrowej i opartej na wzajemnym szacunku relacji.

Jako mediator łączy umiejętności mediacyjne z wiedzą prawniczą i psychologiczną udzielając wsparcia małżonkom i rodzinom w konfliktach okołorozstaniowych. Prowadzi mediacje dobrowolne i te ze skierowań sądu.

Karolina Tokarek

kontakt: 601 548 546

 

w Strefie Rodziny pracuje jako psycholog, psychoterapeuta (w trakcie kształcenia) i coach.

 

Jako psychoterapeutce bliskie jest jej podejście konstruktywistyczno-narracyjne. Doświadczenie zawodowe zdobywała pracując z dziećmi ich rodzicami w Instytucie Małego Dziecka w Poznaniu.

 

W gabinecie wspiera dzieci, młodzież i dorosłych. Szczególnie ciekawym dla niej obszarem pracy jest wspieranie dorosłych w roli rodzicielskiej.

 

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie A. Mickiewicza w Poznaniu.

 

Kończy kurs zaawansowany psychoterapii systemowej indywidualnej i rodzin.

 

Uczestniczy w szkoleniu związanym z coachingiem rodzicielskim.

 

Obecnie uczestniczy w szkoleniach w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej. Uczy się w warszawskiej szkole psychoterapii dzieci i młodzieży.

 

Jest członkiem nadzwyczajnym Wielkopolskiego Towarzystwa Terapii Systemowej. W pracy przestrzega zasad Kodeksu Etyczno-Zawodowego Psychologa oraz Kodeksu Etycznego Psychoterapeuty. Swoją prace poddaję stałej superwizji.

Katarzyna Grzegorzewska

kontakt: 573 435 335

 

w Strefie Rodziny pracuje jako psycholog i psychoterapeuta ( jest w trakcie procesu certyfikacji).

 

Prowadzi konsultacje dla rodziców, psychoterapię osób dorosłych, rodzin oraz dzieci. Opracowuje i prowadzi warsztaty rozwijające kompetencje rodzicielskie oraz grupy wsparcia dla rodziców. Pracuje i kształci się w nurcie integracyjnym (systemowo-ericsonowskim).

 

Doświadczenie zawodowe w pracy z dziećmi, dorosłymi i rodzinami zdobywała współpracując z organizacjami działającymi na rzecz rodzin oraz instytucjami edukacyjnymi. Obecnie pracuje również w Ośrodku Środowiskowej Pomocy Psychologicznej i Psychoterapeutycznej Medicor.

 

Ukończyła Psychologię na Uniwersytecie im. A. Mickiewicza w Poznaniu, Kurs Podstawowy Terapii Systemowej w Wielkopolskim Towarzystwie Terapii Systemowej, Studium Umiejętności Pracy z Grupą oraz Szkołę Treningu Grupowego.

Obecnie kończy Kurs Psychoterapii prowadzony przez Wielkopolski Instytut Psychoterapii (akredytacja Polskiego Towarzystwa Psychologicznego oraz atestacja Polskiego Towarzystwa Psychiatrycznego). W pracy zawodowej kieruje się Kodeksem Etyczno – Zawodowym Psychologa, swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

Magdalena Tokłowicz

kontakt: 695 857 555

 

ze Strefą Rodziny związana od początku działalności. Ukończyła psychologię na Uniwersytecie im A.Mickiewicza w Poznaniu, jest terapeutą systemowym – kurs zaawansowany terapii systemowej (WTTS) ,certyfikowanym psychoterapeutą chrześcijańskiej terapii integralnej CHTI, certyfikowanym praktykiem MBTI oraz doradcą chrześcijańskim w ramach Instytutu Poradnictwa Chrześcijańskiego.

 

Jej doświadczenie obejmuje wieloletnią praktykę terapeutyczną, pracę diagnostyczną w poradni psychologiczno-pedagogicznej oraz szkolenia i warsztaty z zakresu rozwoju osobistego również dla klienta biznesowego.

 

Jako terapeuta pracuje we własnym gabinecie Strefa Nadziei jak i w poradni Fundacji Vinea. Swoją pracę poddaje regularnej superwizji.

 

Udziela różnego typu pomocy psychologicznej osobom indywidualnym, małżeństwom i rodzinom także w Centrum Duszpasterskim św. Jana Pawła II przy parafii św. Rocha w Poznaniu.

 

Towarzyszy młodym kobietom w ramach Akademii Św. Królowej Jadwigi –Collegium Reginae Hedvigis poprzez prowadzenie zajęć rozpoznawania zdolności i talentów , ucząc odkrywania piękna kobiety w wymiarze fizycznym, psychicznym i duchowym. Jest członkiem rady programowej CRH.

Dorota Kisiel-Dowejko

kontakt: 600 317 971

 

w Strefie Rodziny prowadzi konsultacje i leczenie psychiatryczne oraz psychoterapię.

 

Specjalizuje się w leczeniu chorób i zaburzeń psychicznych i jest psychiatrą z ponad 20-letnim doświadczeniem.

 

Ukończyła kurs psychoterapii systemowej oraz kurs chrześcijańskiej terapii integralnej

 

Prowadzi psychoterapię w nurcie ChTI.

Magdalena Urbanowicz

kontakt: 501 594 954

 

w Strefie Rodziny prowadzi Kurs Przedmałżeński „Powołani do Miłości” oraz trening komunikacji i warsztaty dla małżeństw oraz rodziców.

 

Współpracuję z Akademią Miłości, Fundacją DOBROSTAN, CPI Poland, Fundacją Rozwoju Talentów, SPCH w Poznaniu.

 

Prowadziła seminaria dla studentów Uniwersytetu Medycznego (wybór ścieżki specjalizacji) oraz WSPiA. Pracowała w projektach edukacyjnych UM Poznania, KOWEZIU, ORE, OHP, DGA, WYG Int.

 

Jest certyfikowanym praktykiem narzędzia MBTI® stosowanego w edukacji i poradnictwie rodzinnym w USA oraz MMTIC® – narzędzia diagnozującego osobowość dziecka – stosowanego w edukacji amerykańskiej.

 

Ukończyła studia podyplomowe na UAM w 2007 r. na specjalności Doradztwo Personalne i Zawodowe, Szkołę Trenerów oraz Szkołę Coachów Grupy SET, Coaching grupowy i zespołowy w Pracowni Coachingu NOVO, Szkołę Tutorów w Collegium Wratislaviense.

 

Jest w trakcie szkolenia Trener Komunikacji w Rodzinie przy Ośrodku Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA.

 

Szkoliła się w Anglii (Oxford Psychological Press), Danii (Copenhagen Leaderspih Center) oraz Irlandii (Career Decisions Irland).