"Strefa Rodziny" | Sądowe sprawy rodzinne
21877
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21877,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Sądowe sprawy rodzinne

 1. Ustalenie kontaktów rodziców z dziećmi w drodze ugody
  Jeśli jesteś tatą/mamą, którzy pragną zmian w kontaktach ze swoimi dziećmi zgłoś się do nas, pomożemy Ci odbudować kontakt z drugim rodzicem i ustalić na nowo Plan Opieki Rodzicielskiej nad Waszym dzieckiem.
 2. Podział majątku małżonków po rozwodzie w drodze ugody
  Jeśli chcesz podzielić majątek wspólny po rozwodzie, możesz to zrobić w ugodzie zawartej przed mediatorem i następnie zatwierdzonej przez sąd, oszczędzając czas i pieniądze w przypadku procesu sądowego.
 3. Ugody alimentacyjne
  Zamiast wnosić do sądu pozew o alimenty możesz przyjść i zawrzeć ugodę przed mediatorem, która następnie zostanie zatwierdzona przez sąd i ma moc wyroku sądowego.
 4. Terapia rodzinna ze skierowań sądu
  Jeśli konflikt rodziców przesłania im dobro ich wspólnego dziecka sąd może skierować rodziców na terapię rodzinną skierowaną na uświadomienie rodzicom wpływu ich konfliktu na poczucie bezpieczeństwa dziecka i poprawę ich kontaktów. Zachęcamy sądy rozstrzygające w sprawach rodzinnych do kierowania skonfliktowanych rodziców do naszego Ośrodka.