"Strefa Rodziny" | Zespół
21750
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-21750,page-child,parent-pageid-21443,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

Zespół

Magdalena Tokłowicz

psycholog, psychoterapeuta systemowy, pracuje w nurcie chrześcijańskiej terapii integralnej (CHTI).

 

W Strefie Rodziny prowadzi terapię indywidualną, małżeńską oraz rodzinną.

Magdalena Kolańska

psycholog, nauczyciel akademicki, doktorantka psychologii na KUL-u, psychoterapeuta systemowy, pracuje w nurcie chrześcijańskiej terapii integralnej (CHTI).

 

W Strefie Rodziny prowadzi terapię par, małżeńską oraz rodzinną a także terapię grupową oraz warsztaty. Służy wsparciem parom w kryzysie związkowym oraz rodzicom nastolatków.

Karolina Tokarek

psycholog. Psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Pracuje w nurcie systemowym.

 

W Strefie Rodziny prowadzi terapię rodzinną, dzieci i młodzieży, konsultacje psychologiczne w w kwestiach wychowawczych

Katarzyna Grzegorzewska

psycholog. Psychoterapeuta w trakcie szkolenia. Pracuje w nurcie systemowym.

 

W Strefie Rodziny prowadzi terapię rodzinną, dzieci i młodzieży, konsultacje psychologiczne w w kwestiach wychowawczych

Dorota Kisiel-Dowejko

lekarz psychiatra

Ewa Umińska-Krygier

mediator rodzinny wpisany na listę stałych mediatorów przy Sądzie Okręgowym w Poznaniu, prawnik, specjalista prawa rodzinnego, doradca obywatelski. Ukończyła kurs terapii par i liczne warsztaty z Porozumienia bez Przemocy. Współzałożycielka Strefy Rodziny.

 

W Strefie Rodziny prowadzi mediacje rodzinne ze skierowań sądu, terapię par w ujęciu mediacyjnym, warsztaty dotyczące świadomości swoich uczuć i potrzeb oraz komunikacji w związkach a także porady z prawa rodzinnego oraz porady obywatelskie

Magdalena Urbanowicz

trener umiejętności społecznych, coach, doradca zawodowy, trener badania osobowości MBTI.

 

W Strefie Rodziny prowadzi warsztaty z badania osobowości dla narzeczonych,małżonków i rodziców oraz coachingowe sesje indywidualne.

Ewa Tomaszewska

ukończyła filologię szwedzką na UAM; tłumacz, edukator, szkoleniowiec, przedsiębiorca. Absolwentka Akademii Liderów i Liderek przy CIS. Propagatorka zdrowej aktywności i rozwoju przez całe życie. Doświadczona żona, mama czwórki dzieci, babcia.

 

W Strefie Rodziny koordynuje projekty, kursy i warsztaty, jest animatorem społecznościowym oraz prowadzi trening czynności życiowych dla matek w kryzysie i asystenturę obywatelską.

Magdalena Sawińska

radca prawny wpisany na listę radców prawnych OIRP Poznań.

 

W Strefie Rodziny konsultuje zagadnienia prawne.