"Strefa Rodziny" | WARSZTATY DLA MAM
22124
post-template-default,single,single-post,postid-22124,single-format-standard,ajax_fade,page_not_loaded,,select-child-theme-ver-1.0.0,select-theme-ver-4.4,vertical_menu_enabled,wpb-js-composer js-comp-ver-5.4.7,vc_responsive

WARSZTATY DLA MAM

Wystarczająco dobra Mama – czy to ja? Poznaj swój temperament jako Mama.

Warsztat dla MAM w oparciu o typologię osobowości MBTI®

Często borykamy się z myślą czy jesteśmy wystarczająco dobre jako mamy. Porównujemy się do przyjaciółek, do uznanych autorytetów zamiast dostrzec to co w nas jest piękne i zasługuje na podziw.
Zapraszam Cię w podróż odkrywania swojej osobowości jako MAMY. Będziemy pracować w oparciu o typologię osobowości MBTI® Poznasz Twój wrodzony potencjał MAMY – Twoje mocne i słabe strony. Odkryjesz czy jesteś Mamą Administratorką czy Złotą Rybką, a może mamą Odkrywcą….. Może jesteś zawsze zorganizowana i jak Generał obierasz cele, tworzysz plany i dążysz do ich realizacji, a twoja rodzina ledwo za tobą nadąża. A może bez zastanowienia zostawiasz obieranie ziemniaków, aby wraz z synkiem spojrzeć na wielką ropuchę, którą właśnie znalazł w ogrodzie…. Te i podobne sytuacje pomogą nam zrozumieć jaką masz osobowość i jaką jesteś MAMĄ.
Spojrzysz na siebie w nowy życzliwy sposób. Poznanie swojego wrodzonego profilu osobowości pomoże Ci lepiej zrozumieć twoje reakcje oraz twoje potrzeby. Będziemy wspólnie szukać darów ukrytych w tym co być może postrzegasz jako swoje ograniczenia. Przyjrzymy się wartościom i przekonaniom wyniesionym z Twojego domu rodzinnego w oparciu o genogram. Pochylimy się z wdzięcznością nad tym czego nauczyły cię ważne dla ciebie kobiety z twojej rodziny.

CEL: Poznanie Twojego wyjątkowego temperamentu Mamy w oparciu o typologię MBTI® oraz najlepszych, dla Ciebie, technik relaksacyjnych.

KORZYŚCI:

∞ Poznasz swój profil osobowości (jedną z 16 osobowości) – swoje mocne i słabe strony jako MAMA
∞ Otrzymasz Opis osobowości oraz wskazówki dotyczące rozwoju swojego potencjału jako Mama
∞ Poznasz najlepsze dla siebie techniki relaksacyjne i sposoby na powrót do równowagi

Na warsztatach otrzymasz:

  • Raport opisujący twój profil osobowości jako Mama w oparciu o typologię MBTI®
  • Raport opisujący najlepsze techniki relaksacyjne dla twojej osobowości
  • Wskazówki dotyczące działań, które warto, abyś podjęła, by nie tracić zbyt dużo energii

 

Nauczysz się bardziej świadomie zarządzać swoją energią i żyć w zgodzie ze sobą.

Zapraszam MAMY, które chcą zatroszczyć się o siebie w sposób bardziej efektywny. Głębsze poznanie siebie i swoich ograniczeń jest pierwszym krokiem w tym kierunku !

Zainteresowane MAMY prosimy o zapisywanie się na warsztat przez messengera lub: kontakt@strefarodziny.org lub kontakt telefoniczny Magdalena Urbanowicz 501594954. Cena warsztatu 130zl.

Prowadząca:
Magdalena Urbanowicz – trener umiejętności społecznych, coach, doradca zawodowy, filolog-pedagog, doświadczona żona i mama dwóch córek.
Prowadzi warsztaty, i sesje coachingowe dla osób pragnących wprowadzić równowagę między pracą zawodową, a życiem prywatnym (work&life balance) oraz tworzyć szczęśliwe związki. Pracując z młodzieżą diagnozuje ich potencjał osobowo-zawodowy, wspiera w odkrywaniu talentów i powołania. Współpracuje ze Strefą Rodziny, Akademią Miłości, SPCH w Poznaniu, wykładowa na WSPiA. prowadzi seminaria dla studentów Uniw. Medycznego.
Ukończyła studia podyplomowe na UAM w 2006 r. na specjalności Doradztwo Personalne i Zawodowe, a następnie szkoliła się w Anglii (Oxford Psychological Press), Danii (Copenhagen Leaderspih Center), Irlandii (Career Decisions Irland).
Trener i praktyk narzędzia MBTI® stosowanego w poradnictwie rodzinnym w USA oraz jedyny konsultant w Polsce pracujący w oparciu o narzędzie diagnozujące osobowość dziecka – MMTIC® – stosowane w edukacji amerykańskiej.
W Strefie Rodziny prowadzi także kursy przedmałżeńskie współorganizowane z Akademią Miłości.Szanowni Państwo, działamy ONLINE!

Uprzejmie informujemy, że Poradnia Psychologiczna Strefy Rodziny udziela wsparcia za pomocą środków komunikacji na odległość, w formie spotkań za pośrednictwem Internetu. Umawianie wizyt pod numerem telefonu 666 680 153.

AKADEMIA DLA PAR I MAŁŻEŃSTW oraz AKADEMIA DLA RODZICÓW odbywają się online w formie webinarów.

Zapisy pod adresem: kontakt@strefarodziny.org